Warsztat

 

Serwis samochodowy Carspot

zaprasza wszystkich właścicieli aut, którzy oczekują profesjonalnych działań diagnostycznych i naprawczych do skorzystania z naszej oferty.

GODZINY OTWARCIA:

Pon - Pt : 8.00 - 17.00

Sob        : 9.00 - 13.00

DODATKOWO OFERUJEMY:

- Możliwość płatności kartą

- Wygodną poczekalnię (kawa na koszt firmy + wifi)

- Bezproblemowy dojazd (droga ekspresowa Bielsko-Biała - Żywiec)

- Dokładny termin naprawy (bez kolejek, szybkie naprawy wykonujemy na poczekaniu)

- Fachowe doradztwo w zakresie eksploatacji i bieżących okresów przeglądu.

- Samochód zastępczy.

 

W ramach działań serwisu samochodowego Carspot świadczymy:

Mechanika pojazdowa

 
  Nasi mechanicy przeprowadzą niezbędne naprawy bieżące samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Zadbamy o prawidłową pracę układu hamulcowego, wydechowego, jezdnego, napędowego oraz silnika. Wymienimy płyny eksploatacyjne, przeprowadzimy niezbędne naprawy.

Naprawa i geometria zawieszenia

 
  Złe ustawienie geometrii kół wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy jak i komfort prowadzenia samochodu. Dlatego ważne jest aby przynajmniej raz w roku skontrolować stan kół i zawieszenia. Złe ustawienie kół odpowiada także za nierównomiernie ścieranie się opon. Podczas badania geometrii zawieszenia sprawdzana jest zbieżność, kąt pochylenia kół, kąt pochylenia sworznia zwrotnicy oraz kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy. Badania dotyczą przedniej i tylnej osi. W trakcie kontroli zawieszenia zwracamy szczególną uwagę na takie elementy jak: sworznie zwrotnic, tuleje metalowo-gumowe, sprężyny, amortyzatory, łożyska, poduszki i łączniki stabilizatorów. Nadmiernie zużyte elementy należy jak najszybciej wymienić. Każda naprawa zawieszenia powinna zakończyć się sprawdzeniem i ewentualną regulacją geometrii. Koszt wykonania geometrii kół kosztuje w naszym serwisie 100 zł.

Naprawa układu hamulcowego

 
Układ hamulcowy to jeden z bardzo ważnych podzespołów w samochodzie. Dla bezpieczeństwa kierowcy, musi on zawsze działać sprawnie i nie ulegać zbyt częstym awariom. Dlatego w naszym serwisie dokonujemy profesjonalnego przeglądu układu hamulcowego, a także, w razie potrzeby, oferujemy możliwie szybką i fachową naprawę.

Wymiana oleju oraz filtrów

 
  Olej silnikowy jest jednym z najważniejszych płynów, jakie znajdują się w samochodzie. Odpowiada za smarowanie jednostki napędowej, zmniejsza tarcie elementów silnika podczas pracy, utrzymuje go w czystości, pełni także funkcję chłodzenia go. W naszej ofercie oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne do wszystkich marek samochodów, motocykli i maszyn. Polecamy oleje Syntium, Castrol, Mobil, Selenia, Urania, Shell, Elf, Total, Motul, Quaker State, Tutela, Lotos, Orlen, Statoil, oraz markowe oryginalne oleje Mazda, GM (Opel), BMW, Ford. Usługa wymiana oleju wraz z filtrem w naszym warsztacie kosztuje 50 zł.

Serwis klimatyzacji

 
  Prawidłowa eksploatacja układu klimatyzacji wymaga, aby przynajmniej raz w roku poddać go okresowemu przeglądowi. Rutynowego przeglądu klimatyzacji samochodowej wcale nie należy robić koniecznie przed letnim sezonem. Posiadamy nowoczesne, automatyczne urządzenie do obsługi klimatyzacji TEXA pozwala na przeprowadzenie kompleksowego serwisu klimatyzacji w każdym samochodzie. Napełniamy, odgrzybiamy, sprawdzamy szczelność i naprawiamy układ klimatyzacji. Serwis klimatyzacji samochodowej z uzupełnieniem czynnika chłodniczego kosztuje od 50 zł do 120 zł w zależności od ilości ubytku czynnika w układzie klimatyzacyjnym.

Serwis ogumienia

 
 

Prowadzimy serwis opon - wymiana, wyważanie, montaż i naprawa. Nowoczesne maszyny i wyszkolony personel pozwoli zadbać o twoje bezpieczeństwo na drodze.

CENY WYMIANY OPON

Felga stalowa:

13' - komplet przełożenie/wyważanie - 60 zł (1 szt. - 15zł)

14',15',16',17',18' - komplet przełożenie/wyważanie - 65 zł (1 szt. - 20zł)

4x4 -  komplet przełożenie/wyważanie - 90 zł (1 szt. - 25zł)

BUS -  komplet przełożenie/wyważanie - 100 zł (1 szt. - 25zł)

Przełożenie całych kół (opony na felgach) 4szt. + wyważanie - 45zł

Przełożenie całych kół (opony na felgach) 4szt. + bez wyważania - 35zł

 

Felga aluminiowa:

13',14',15',16' - komplet przełożenie/wyważanie - 70 zł (1 szt. - 20zł)

17',18' - komplet przełożenie/wyważanie - 80 zł (1 szt. - 22zł)

4x4  -  komplet przełożenie/wyważanie - 100 zł (1 szt. - 30zł)

BUS -  komplet przełożenie/wyważanie - 120 zł (1 szt. - 30zł)

Przełożenie całych kół (opony na felgach) 4szt. + wyważanie - 45zł

Przełożenie całych kół (opony na felgach) 4szt. + bez wyważania - 35zł

Hotel opon - 60 zł/sezon

Naprawa opony (kołek) - 35 zł

Naprawa opony (łata klejona) - 45 zł

Konserwacja podwozia

 
  W sposób profesjonalny zakonserwujemy twój samochód, zabezpieczając go przed korozją. Cena za pełną usługę konserwacji podwozia oraz profili zamkniętych zależna jest od stopnia korozji oraz wielkości samochodu i waha się w granicach od 500 (częściowa) do 1500 zł. (ceny podane orientacyjnie - dokładna wycena przed przystąpieniem do usługi)  Stosujemy wysokiej jakości środki holenderskiej firmy Valvoline.

Usługa konserwacji samochodu:

-zdjęcie nadkoli i innych elementów
-mycie i odtłuszczenie podwozia
-czyszczenie z korozji i odrdzewienie
-zabezpieczenie nadwozia, hamulców, układu wydechowego folią
-nałożenie podkładu
-pokrycie podwozia środkiem konserwującym
-zabezpieczenie profili zamkniętych
Czas realizacji pełnej konserwacji podwozia to minimum 3 dni.

Diagnostyka komputerowa

 
  Posiadamy komputer diagnostyczny najwyższej klasy, który pozwala dokładnie zdiagnozować cały samochód. Jeżeli czegoś nie widać "gołym okiem" na pewno problem zdiagnozujemy komputerem. Urządzenie łączy się z szeroką gamą samochodów zachodnich, amerykańskich i japońskich.