Zapachy samochodowe Folk Perfume

Nowa linia zapachów samochodowych Folk Perfume.

Przedstawiamy najpiękniejsze woreczki zapachowe w modnym folkowym stylu. Cała linia zapachów to osiem kompozycji: Citron, Green Tea, New Car, Strawberry, Vanilla, Lavender, Bubble Gum i Ocean.

Folk Perfume to woreczki zapachowe (fresh bag) do zwieszenia pod lusterkiem w samochodzie. Najważniejsze zalety to bardzo wysoka jakość wykonania i długotrwały ładny zapach. Woreczek uszyty jest z materiału w łowickim designie. Powieszony w samochodzie pachnie co najmniej 60 dni. W środku woreczka znajdują się perełki zapachowe, które długo oddają aromat. Produkt wyprodukowany w Polsce. Wszystkie zapachy dostępne są w naszym sklepie internetowym, oraz w sklepie stacjonarnym w Rybarzowicach przy ulicy Wiklinowej 2.

 

Fresh bag to jeden z najbardziej popularnych zapachów w Polsce, klienci wybierają woreczek zapachowy ponieważ gwarantuje bardzo długo zapach w aucie, ponadto jest łatwy i wygodny w użyciu. Przewagą woreczków nad zapachami na kratkę jest to, że nie musi być włączony nawiew, żeby zapach był wyczuwalny w samochodzie.

 

 

 

Kategoria: 

Kategorie

Archiwum