Woreczki zapachowe do auta – czy to działa?

Dlaczego woreczki zapachowe (fresh bagi) są takie popularne w Polsce?

Jednym z najbardziej popularnych zapachów samochodowych jest obecnie fresh bag, czyli woreczek wypełniony kuleczkami zapachowymi. Co sprawia, że to rozwiązanie jest takie popularne? Zapewne najważniejszym argumentem przemawiającym na korzyść woreczka zapachowego jest trwałość zapachu. Nawet najlepsze kartonowe zawieszki zapachowe jak Wunder-Baum pachną znacznie krócej niż przeciętny fresh bag. Kluczem do sukcesu tego rozwiązania są kuleczki zapachowe, które znajdują się w woreczku, to one są odpowiedzialne, za to, że wyczuwalny zapach utrzymuje się w aucie nawet do 90 dni. Woreczki wieszamy pod lusterkiem, aromat uwalnia się natychmiast i pachnie nam w samochodzie przez wiele dni.

 

W naszej ofercie znajdziecie najbardziej popularne rozwiązanie – woreczek organzowy z kuleczkami w marce Glamour Perfume. Glamour to trzy starannie dobrane kompozycje perfum stylizowane na trzy kamienie szlachetne. Perfumy samochodowe Glamour to powiew luksusu w każdym samochodzie.

 Drugą marką woreczków zapachowych do auta jakie mamy w ofercie to Folk Perfume. W tym produkcie został zastosowany woreczek materiałowy, który podnosi prestiż produktu. Folk Perfume stylizowane są w modnym łowieckim, folkowym stylu. Woreczek zapachowy Folk nie tylko ładnie pachnie, ale także pięknie wygląda pod lusterkiem każdego samochodu.

 

 

 

 

 

Kategoria: 

Kategorie

Archiwum