Jaki zapach wybrać do swojego samochodu?

Patrząc na półkę sklepową z zapachami samochodowymi w markecie czy innym sklepie można dostać zawrotu głowy. Setki pachnących produktów, które przeznaczone są do odświeżania powietrza w samochodzie.

Analizując rodzaje zapachów ze względu na sposób użycia można podzielić je na te które wiszą pod lusterkiem (zawieszki zapachowe, woreczki zapachowe i flakoniki). Drugim rodzajem są zapachy, które zawieszamy na kratce nawiewu, kolejne to te, które są przeznaczone do położenia w dowolnym miejscu w samochodzie (pod fotelem, w uchwycie na napoje), zapachy najczęściej zamknięte są w metalowej puszce. Ostatnim rodzajem, jaki można zauważyć to zapachy do auta w formie perfumu – flakonika z atomizerem, który stosuje się rozpylając zapach w samochodzie, lub aplikując w inne miejsce.

Dzisiaj nie zagłębiając się w temat przedstawiam coś co na pewno zwraca swoją uwagę niepowtarzalnym designem, ponieważ drugiego takiego samego nie znalazłem nigdzie. Zapach samochodowy typu BAG – FOLK PERFUME. Producentem jest firma Carspot. Folk Perfume to woreczek zapachowy do zawieszenia pod lusterkiem. Odświeżacz Folk występuje w 5 zapachach – wanilia, cytryna, truskawka, zielona herbata, new car. W moim samochodzie powiesiłem zieloną herbatę i jestem bardzo zadowolony – nie za słodki, ale intensywny i przyjemny zapach.  Długo nie nacieszyłem się nowym zakupem, jak tylko żona zobaczyła mój nowy nabytek, natychmiast skonfiskowała go i teraz mogę nacieszyć się zapachem zielonej herbaty jedynie w przedpokoju. Trudno, muszę wrócić po następny, tym razem wypróbuję truskawkę…

Kategoria: 

Kategorie

Archiwum